Lietuvos aksioma 13. Darbo kodeksas. LA13

Tai tik aksiomos pradžia. Jos turinys bus pildomas ir tobulinimas diskutuojant su skaitytojais. Keletą metų AsLietuvai.org idėjų talkoje tyrinėjus įvairiausius sprendimus, scenarijus ir strategijas Lietuviams ir Lietuvai, o taip pat Rytų Londono Lietuvių bendruomenės diskusijų išdavoje prieinu prie tam tikrų aksiomų:

Darbo drausmė, tvarka ir etika LA13
13: Žinant dabartines tautos charakterio savybes gauname vieną svarbiausių sprendimų Lietuvai. Norėdami ekonomiškai klestėti turime įsivesti aiškią, visiems suprantamą, vieningą darbo tvarką, korporatyvinę etiką, darbštumo ir tinginystės pusiausvyrą ir pažabojimą, santykių su partneriais, kolegomis, klientais, konkurentais, pavaldiniais ir viršininkais sistemą.


Jie nėra tokios sistemos tauta nueina į tokius kraštutinumus kaip tinginystė, apatija ir darboholizmas, pervargimas.


Šiuo metu Lietuviuose ryškiausiai pasireiškia darbštumas kaip pozityviausia savybė ir pavydas kaip negatyviausia.


Atnaujintos, pažangios darbo etikos įsivedimas ir būtų tas svertas ir balanso/pusiausvyros taškas išsprendžiantis ir sutvarkantis įtampą tarp dvasinių ir materialių jėgų tautoje.


Citata: Nors nedarbas didelis, nerasi jokiu darbuotoju, nes is 50 atrinktu, kontaktuotu, kurie patvirtina, kad ateis i pokalbi del darbo ateina vos 5, o paskui vel visi tie patys siuncia savo cv. O jau turimi darbuotojai padarys, tiek kiek paduodi, bet ka dar galetu patobulinti nesivargins galvoti. Pas mus baisiai truksta darbo kulturos.

Komentarų: 1

  1. Normalioje aplinkoje, butu paprasta: tingus zmones gauna minimaliai pragyvenimui resursus, o darbstus -pagal savo darbinio inašo. Tačiau realybeje tingus zmones neturi ambiciju ir sutiktu i salyga nieko neveikti. Darbstus zmones pavydas skatina dirbti, o tingus veda i depresija.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.