AL įvadas

Sveiki atvykę į AšLietuvai savanoriško visuomeninio protų centro svetainę!

AL pristatymas 2014 11 22 London

Kantriai pasigilinę į mūsų tinklapį/-ius rasite daug naudingos, svarbios ir įdomios informacijos apie lietuvių visuomenės ir Lietuvos valstybės ligas ir vaistus. Neseniai įkūrėme darbinį wiki, kurio pildyme ir tobulinime gali dalyvauti visi norintys ir turintys google loginą. Mūsų svetainė dar yra ilgo kūrimo ir organizavimo procese. Planuojame vieną dieną persikelti į aukštesnį kokybinį lygį.

Šią medžiagą iš tūkstančių Lietuvos žmonių ilgai rinko mūsų savanoriai.

Pagrindinis mūsų dėmesys keletą metų buvo skirtas tūkstančių Lietuvos sprendimų peržiūrėjimui, permąstymui, gryninimui ir aptarimui. Mes manome, kad šis analitinis etapas iš esmės baigtas, nes atradome eilę stipriausių, labiausiai koncentruotų sprendimų ir mūsų įdirbis leidžia lengvai atpažinti kitus, naujai siūlomus aukštos kokybės sprendimus.

Tai ir yra svarbiausias ligšiolinės veiklos rezultatas – išgryninta dešimtys geriausių sprendimų. Patys geriausi matomi čia pat meniu kairėje pusėje. Kiek mums leidžia jėgos ir resursai viešiname šiuos sprendimus. Lygiagrečiai toliau renkame ir stipriname komandą.

Po organizacijos įkurimo didelė dalis narių išsklido po pasaulį ir kartu atradome daug naujų lietuvių visame pasaulyje susidomėjusių mūsų veikla. Kadangi dauguma narių gyvena pasklidę po pasaulį – laikas nuo laiko organizuojamebendravimo sesijas – video tiltus.

2013 metų antrojoje pusėje organizacijoje bręsta esminės permainos.

Visi kviečiami ne tik toliau siūlyti išradingus Lietuvos sprendimus bet ir įsijungti į organizaciją. Norėdami patekti į organizacijos sūkurį junkitės į mūsų facebook grupę ir bendraukite su pačiais aktyviausias organizacijos žmonėmis.

Pagrindinis 2013 vasaros predžios įvykis organizacijoje – strateginė makro-sesija skirta visos Lietuvos vizijos, misijos, vertybių ir strategijų permąstymui.https://www.facebook.com/events/492463577493023

TJG
AšLietuvai įkūrėjas
Vilnius-London

PS: prašome atsakyti į mūsų naują patobulintą organizacijos veiklos tobulinimo anketą http://bit.ly/ALapklausa2013.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.