Vertybės

Lietuvių pasaulėžiūros trianguliacija AšLietuvai 2016

Geriausiai lietuvių vertybių sistema išreikšta, tačiau užkoduota prūsų vėliavoje kaip alegorinės-metaforinės jėgos Patrimpas, Perkūnas ir Pikuolis. Šios trys jėgos yra universalios ir žinomos daugybėje tautų ir tradicijų.

Šių jėgų reikšmes iškodavus reikia nuleisti  iki konkrečių praktinio gyvenimo išmintingų patarimų, pamokymų ir normų.

https://docs.google.com/document/d/16FLBIe4y35QOiV-oA1uASnbwKRNnbQlfyMSXdtcB0X4/edit

VERTYBĖS: Lietuvių vertybes ir pasaulėžiūrą galima, įmanoma ir būtina pilnai atstatyti arba perkurti TRIANGULIACINIU būdu.

Pasaulėžiūrą atkūrus – startuoti elitines berniukų mokyklas, kur bus masiškai gaminami kokybiški lietuviai vedliai visoms svarbiausioms tautos ir valstybės gyvenimo sritims.

Tai du esminiai unikalūs skirtumai kuo “AšLietuvai“ siūloma programa (dabartiniame etape, šiuo metu, 2016) iš esmės skiriasi nuo visų kitų lietuviškų (politinių-visuomeninių) sprendimų Lietuvai ir lietuvių išeivijai.

Tai yra vadinamas gilusis namų darbas, nepopuliarus chirurginis sprendimas kokius pvz Singapūre darė MP Lee Kuan Yew. Namų darbas kurį padaryti sunku, bet būtina daryti

Prie šių akcentų priėjau po vakar vykusio lietuvių vyrų susitikimo Londone ir diskusijos apie politinę padėtį Lietuvoje ir pasaulyje

%d bloggers like this: